Попередній список переможців на 2018 рік Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та обслуговуючих кооперативів у багатоквартирних будинках міста Дніпра на 2016-2020 роки

Шановні представники ОСББ, ЖБК та ОК ЖБК!


Надаємо Вам попередній список переможців документи яких знаходяться на перевірці відповідності кошторисної документації Департаментом  житлового господарства Дніпровської міської ради.


У разі виникнення питань щодо документації з Вами зв’яжуться представники Відділу про роботі з органами самоорганізації населення та об’єднаннями громадян.


Разом з тим ми нагадуємо, що ви маєте реально оцінити свої можливості проведення робіт. У разі, якщо виділені Вам кошти не будуть використані в повному обсязі, подальша участь у Програмі буде ускладнена та Ви отримаєте негативну репутацію.


Для уникнення подальших незручностей ви можете написати заяву для відмови від одної із поданих заявок на фінансування.


Також, зверніть увагу, що учасники які подавали Витяги з протоколу загальних зборів та потрапили до попереднього списку переможців мають надати завірену копію протоколу загальних зборів із невід’ємним додатком з підписами власників   у строк до 10 календарних днів (останній день 27 грудня о 18.00).  

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg