Порядок участі
Участь у Програмі сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та обслуговуючих кооперативів у багатоквартирних будинках міста Дніпра на 2016 – 2020 роки

        Процедура прийняття участі складається:

        До 30 листопада подати через веб-сайт http://osbb.dniprorada.gov.ua/  * та надати Заяву на участь у конкурсі до відділу по роботі з органами самоорганізації населення та об’єднаннями громадян за адресою м. Дніпро, вул. Мечникова буд. 6, каб. 14 наступні додатки до заяви:

  • кошторисна документація у формі АВК-5;
  • протокол загальних зборів, або виписку з протоколу, рішення правління(або інший документ який надає право від імені ОСББ, ЖБК, ОК ЖБК приймати рішення про участь у конкурсі) про визначення участі у Програмі та визначення виду робіт, Приклад :
  • протокол  про визначення відсотка співфінансування або максимальної та мінімальної межі згідно Статуту ОСББ/ОК ЖБК (Може бути частиною протоколу у якому визначається участь та вид робіт, як окреме питання.);
  • копія довідки з ЄДРПОУ;

Підтвердження подачі заявок в електронні формі буде здійснюватися  фахівцями Відділу по роботі з органами самоорганізації населеннями та об’єднаннями громадян при перевірці відповідності документів у паперовому вигляді. Часом подання заявки буде момент подачі в електронні формі.

      Форма заяви натисніть тут: Заява Програма 2019.docx

* - файли для завантаження мають бути у форматі .pdf або зархівовані